wyszukiwanie zaawansowane
» » Usługa szycia firan i zasłon

Kategorie

Kontakt

  • FHU Kasandra
    NIP: 8672076870
  • E-mail:info@kasandra-firanki.pl
  • Telefon731028595
  • Godziny działania sklepuSklep czynny 24 godziny na dobę. Zamówienia telefoniczne: Pon.–piąt. od 8.30 do 17.30
  • Aktualnie klientów na stronie: 1

Usługa szycia firan i zasłon

szycie firan zasłon i lambrekinów doświadczone krawcowe to jedna z usług, którą można u nas zamówić. Firany dzięki temu są Dostosowane do wymagań klientów. odpowiednie opcje które zostaną wybrane podczas składania zamówienia generują niestety dodatkowe koszty, ale zdecydowanie polecamy ten sposób wykończenie Na przykład firanek na metry. dzięki takim możliwościom klient oszczędza nie tylko czas, ale i uzyskamy produkt dostosowany do wymagań klienta. szycie firan zasłon i lambrekinów doświadczone krawcowe na zamówienie to usługa, która sprawi że produkt będzie dostosowany do wszelkich wytycznych klienta.
 

Dlaczego warto zamówić w naszym usługę szycia zasłon?


Nasz sklep to przede wszystkim jakość i elastyczne dopasowanie do klienta. Chcemy aby produktów które wychodzą z naszego sklepu były dopasowane całkowicie do potrzeb osób które zakupią produkty i usługi w naszej firmie. Realizowane są przez doświadczone krawcowe, a w trakcie realizacji zamówienia specjaliści zaprojektują i podpowiedząJak wykończyć finalnie ten produkt który został zamówiony przez naszego klienta.
Bogata oferta firan, które są dostępne w naszym sklepie pozwala klientom wybrać taki produkt, które w stu procentach pozwala zaspokoić nawet najdziksze zachcianki pod względem wykończeniowym. dzięki czemu okno zyska nie tylko pięknie wykończony produkt, ale też kupujący będą mogli cieszyć oczy firaną pierwszej jakości.
Firany, które są dostępne w naszym sklepie produkowane są przez szycie firan zasłon i lambrekinów doświadczone krawcowe. Umieją one poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zamówieniami składanymi przez naszych klientów. Doradztwo produktowe, które również jest dostępne w naszym sklepie Kasandra wzbogaca przede wszystkim możliwości, które są dostępne dla naszych klientów.
 

Terminy realizacji zamówień


Terminy realizacyjne zależne są od ilości zamówień w naszej firmie.Zamawiając gotowy produkt jesteśmy pewni, oddajemy w Państwa ręce produkt wykończony i przystosowany do konkretnych rozmiarów okien. Dzięki temu nie muszą państwo martwić się dostępnością takiego produktu, ryż takie zamówienia są realizowane od ręki.
W przypadku zamówień indywidualnych oczekiwanie na jego realizację może się nieco wydłużyć. Wszystko zależy od dostępności danego produktu i usług Jakie państwo zamówili. Niemniej zamawiając produkt o niestandardowych rozmiarach proszę pamiętać by był on odpowiednio wymierzony. standardowo w takich przypadkach dobrze jest mieć nieco nadmiaru takiego materiału, gdyż większa ilość firany w oknie pozwala nieco lepiej ułożyć materiał na karniszu.
Zamówienia indywidualne staramy się traktować priorytetowo i podchodzimy do wszystkich z należytą starannością. Krawcowe zatrudnione w naszej firmie Kasandra to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi z zamówieniami. Zamówienia wysyłamy jak najszybciej po skończeniu realizacji.
 

Dlaczego warto zamawiać w naszym sklepie?


Nasz sklep Kasandra to przede wszystkim jakość i dbałość o ekspozycję oraz natychmiastową dostępność produktów. Wszelkie materiały które znajdują się w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty i atesty jakościowe, które pozwalają na swobodny zakup na terenie Unii Europejskiej i Polski. dzięki temu mają Państwo świadomość, iż zakupiony został towar najwyższej jakości, a usługi zamówione do jako dodatkowe w naszym sklepie będą wykonane z należytą starannością. Dzięki zasobom personalny w postaci doświadczonych pracowników Dajemy gwarancję zakupu firan,które przez długi czas będą cieszyć oko osób przebywających w danym pomieszczeniu.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Aktualności

Dlaczego wybrać Kasandrę?
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl