wyszukiwanie zaawansowane
» » Panele gotowe i na metry

Kategorie

Kontakt

  • FHU Kasandra
    NIP: 8672076870
  • E-mail:info@kasandra-firanki.pl
  • Telefon731028595
  • Godziny działania sklepuSklep czynny 24 godziny na dobę. Zamówienia telefoniczne: Pon.–piąt. od 8.30 do 17.30
  • Aktualnie klientów na stronie: 1

Panele gotowe i na metry

panele okienne gotowe i na metry niesamowicie niskim kosztem to kolejna propozycja dla osób, które lubią nietuzinkowe rozwiązania aranżacyjnych w oknach. Panele okienne to taka forma firany, która pozwala na podzielenie jej na kilka części. Zazwyczaj jest ona zamocowana na plisach ze wstążki bądź taśmy, które pozwalają na uniesienie jej do góry. mogą też być oczywiście panele, które są w konkretnej szerokości, podzielone na kilka części jak tradycyjna firanka. To jaką klient wybierze formę zależy od niego. Istnieją bowiem osoby, które lubią nowoczesne rozwiązania z pewną dozą tradycyjnych metod. i takie właśnie są panele gotowe i na metry
 

Panel firankowy - jaki wybrać?


Panele okienne gotowe i na metry niesamowicie niskim kosztem dostępne są w naszym sklepie w dwóch formach. W formie roletowej i w formie firankowej. Można powiedzieć, że tego typu zasłony to połączenie nowoczesności i tradycyjnych rozwiązań.
Roletowe panele to zazwyczaj kilkuczęściowy komplet. Mogą to być panele dwuczęściowy lub trzyczęściowe. Niektóre rozwiązania producenckie pozwalają podciągnąć takie panele na konkretne wysokości. mogą też one być na stałe zamocowane na konkretnej długości. W naszym sklepie Kasandra dostępne są produkty tego typu w obydwu formach.
Ponadto tego typu panele mogą być również użyto jako tradycyjne firanki typu zazdrostki lub nawet jako firany do okna balkonowego. Dzięki temu nasz pokój zyska nietuzinkowe ozdoby okna i ten sposób na domy niesamowitego charakteru naszemu pomieszczeniu bądź pokojowi. Jeśli nie jesteśmy fanami tradycyjnych firanek, a chcielibyśmy zapewnić sobie pewną dozę prywatności to takie rozwiązanie będzie idealnym pomysłem na dopełnienie aranżacji.
 

Gotowe panele firanowe - jakie mają zalety?


panele okienne gotowe można uzyskać w naszym sklepie poprzez ich zakup. Tego typu firanki to idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie są fanami tradycyjnych firan. Minimalistyczna forma paneli to kompromis, który został uzyskany poprzez połączenie nowoczesnych metod produkcyjnych, gdzie zostały zachowane tradycyjne metody wizualne.
to również idealny sposób na wpuszczenie większej ilości światła do pomieszczenia, gdzie na przykład nie może być umieszczona tradycyjna firanka. Dzięki lekkości materiałowej panele okienne nie przytłaczają wnętrza.
Dodatkowym atutem tego typu produktu jest fakt, iż jest on zdecydowanie lżejszy niż tradycyjne firanki. podzielone na części równomiernie rozkładają ciężar i sprawiają że karnisze nie są obciążone tak jak w przypadku tradycyjnych ciężkich zasłon i firanek koronkowych. Można przyjąć jednak już sposób produkcji nowoczesnych firan jest na tyle zaawansowany, że nie stanowi on problemu obciążeniowego dla tradycyjnych karniszy.
Gotowe panele firankowe to na pewno ratunek dla małych okien o niestandardowych rozmiarach. mogą być te panele w szerokości 40 cm lub 60. Mogą to być też oczywiście panele o innych wymiarach. Gotowy produkt tego typu pozwala uniknąć problemów z wymiarowaniem małych okiennic (na przykład na poddaszach).
 

Dlaczego warto kupować w sklepie Kasandra?


Zakupy w sklepie Kasandra to przede wszystkim pewność że zyskują Państwo produkt prędkości w swoim gatunku. Wszelkie firanki, elementy doposażające i ozdoby posiadają certyfikaty poświadczające ich wiarygodność producencką. Ponadto wszelka dokumentacja która jest dostępna w naszej firmie, a dotycząca produktów poświadcza, że są one zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa pod względem użytkowym.
Produkty z naszego sklepu Kasandra to produkty bezpieczne. Mogą je kupić zarówno osoby prywatne jak i biznesowe. Miejsca pracy, dom lub mieszkanie wyposażone w odrobinę prywatności zyskują na odbiorze wśród klientów jak i Reszty domowników jeśli to jest prywatna posiadłość.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Aktualności

Dlaczego wybrać Kasandrę?
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl