wyszukiwanie zaawansowane
» » Minimalizm w wystroju wnętrz

Kategorie

Kontakt

  • FHU Kasandra
    NIP: 8672076870
  • E-mail:info@kasandra-firanki.pl
  • Telefon731028595
  • Godziny działania sklepuSklep czynny 24 godziny na dobę. Zamówienia telefoniczne: Pon.–piąt. od 8.30 do 17.30
  • Aktualnie klientów na stronie: 9

Minimalizm w wystroju wnętrz

Data dodania: 06-11-2018

Mniej znaczy więcej'.

W ciągu ostatnich kilku lat zauważyliśmy, że ta prosta zasada przewodnia stała się regułą numer jeden we współczesnym wystroju domu.

Dzięki popularności skandynawskich stylów promujących wygodę i spokój lub odważnych projektów miejskich, podejście minimalistyczne ma wielu fanów.

Poznaj kluczowe cechy tego kluczowego trendu w projektowaniu.

Minimalistyczny styl jest czysty, oszczędny i prosty. W tego typu wnętrzach nie znajdziesz wielu upiększeń i niepotrzebnych mebli.
Jednym z celów minimalizmu jest pozbycie się wszystkiego, co nadmierne, aby stworzyć przestronną przestrzeń życiową, która wymaga mniej wysiłku, aby ją utrzymać.
W praktyce oznacza to mniej rzeczy do posprzątania, mniej pieniędzy zmarnowanych na naprawianie zepsutych przedmiotów i więcej czasu na robienie rzeczy,
które czynią ludzkie życie szczęśliwym i spełnionym.

firanka

Sprawdź ofertę firanki do salonu

Najwyższej jakości materiały

Minimalistyczny styl kładzie nacisk na funkcjonalność.

Dlatego jakość materiałów z których wykonane są które meble lub elementy wystroju domu jest tak ważna. W minimalistycznych wnętrzach można natknąć się na dębowe podłogi wykonane na zamówienie, ściany wyłożone pionowymi deskami sosnowymi, bogate drewniane blaty lub eleganckie urządzenia i akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej. Stwórz kontrast za pomocą koloru Tradycyjnie styl minimalistyczny był dość sztywny pod względem doboru kolorów. Zazwyczaj typowa paleta zawierał ziemiste barwy, takie jak biały, brązowy lub szary, aby wywołać uspokojenie i naturalne wrażenie. Jednak współczesny trend w minimalnym stylu jest bardziej eksperymentalny i wykorzystuje szerszą gamę kolorów.
Przejdź do strony głównej
Dlaczego wybrać Kasandrę?
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl