wyszukiwanie zaawansowane
» » Firanki na metry żakardowe

Kategorie

Kontakt

  • FHU Kasandra
    NIP: 8672076870
  • E-mail:info@kasandra-firanki.pl
  • Telefon731028595
  • Godziny działania sklepuSklep czynny 24 godziny na dobę. Zamówienia telefoniczne: Pon.–piąt. od 8.30 do 17.30
  • Aktualnie klientów na stronie: 1

Firanki na metry żakardowe

Firanki na metry żakardowe (metrażowe)


Jeśli interesują Państwa znakomitej jakości firanki na metry, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą w niej Państwo szeroki wybór wzorów i fasonów, wyróżniających się atrakcyjnym wzornictwem i doskonałym gatunkiem. Firany gotowe to produkt, który w naszym asortymencie dostępny jest w wyjątkowo korzystnej cenie. Jesteśmy przekonani, że propozycje te spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Firanki żakardowe to kolejna propozycja dla osób, które lubią ozdoby w oknach. Żakard to materiał osnowowy, który umożliwia naszycie haftu bezpośrednio na materiale, ale też na drugiej warstwie materiału, który zostanie zamocowany na docelowej firance. Pozwala to na urozmaicenie form produkowanych zasłon, co przede wszystkim podnosi atrakcyjność wizualną okna, które zostanie przystrojone w taką firankę. Jest to pomysł przede wszystkim dla osób które lubią nietuzinkowe ozdoby na swoich oknach. Dzięki temu nasz pokój salon zyska nowy wygląd i podkreśli jego charakter
 

Firany na metry czy standardowe wymiary?


Firanki z żakardu to kolejny produkt, który można kupić na metry.Rozwiązanie to zdecydowanie ułatwieniem dla osób, które nie lubią standardowych i szablonowych rozwiązań. Niektóre okna mają bardzo nietypowe rozmiary dlatego też nasz sklep Kasandra wyszedł naprzeciw takim potrzebom i umożliwia kupno firan na metry.
Okna, które zostaną przyozdobione w taką ilość materiału, która jest potrzebna do uzyskania elastycznego i miękkiego wyglądu okna, zdecydowanie zyskają na odbiorze wizualnym u osób, które odwiedzają nasz dom bądź miejsce pracy.
Standardowe rozmiary firan tego typu to jak najbardziej jest dobre rozwiązanie przy oknach o typowych rozmiarach. Jednakże przy okiennicach większych bądź mniejszych trzeba się nieco nagimnastykować by dopasować odpowiednie firanki. No tego też firanki żakardowe to kolejny produkt, który został przystosowany do takich sytuacji.
 

Jak pielęgnować materiał żakardowy?


Materiał żakardowy jest to na tyle specyficzny typ materiału tekstylnego, że trzeba zastosować się do kilku podstawowych zasad pielęgnacji i konserwacji. Jeśli nie wdrożymy to firanki zakupione w naszym sklepie Kasandra posłużą nam bardzo długo będą przez długi czas cieszyć nasze oczy swoim wyglądem.
pierwszą podstawową zasadą którą powinniśmy zastosować przy prowadzeniu pielęgnacyjnym jest prasowanie na wewnętrznej stronie firany żakardowowej. Unikną Państwo w ten sposób spalenie materiału. Prasowanie na wewnętrznej stronie pozwala uniknąć zaciągnięć nitek, przypalenia czy zburzenia ciągłości materiału.
firany żakardowe  ponadto powinny być prane maksymalnie w 30 stopniach Celsjusza. Dodatkowo nie powinny być również wykręcone czy wirowane. spowoduje to większy zagniecenie które będzie ciężko naprostować podczas prasowania.
 

Dlaczego firanki z naszego sklepu są najlepsze?


firany na metry żakardowe to najlepszy możliwy wybór. nasz sklep Kasandra posiada wszelkie niezbędne dokumenty i certyfikaty, które pozwalają na obrót tego typu produktami na rynku europejskim i polskim. Dzięki temu są zapewnione wszelkie normy bezpieczeństwa, na które patrzę przede wszystkim nasi klienci pod względem użytkowania produktów zakupionych w naszym sklepie.
dzięki temu firanki żakardowe mogą być powieszone nie tylko w miejscach takich jak dom czy mieszkanie, ale też w miejscach pracy czy Pomieszczenie w którym przebywają goście z zewnątrz. Zapewnienie odrobiny prywatności podczas biznesowych spotkań powinno być pierwszym priorytetem, który winien być spełniony przez osoby związane z firmą.
Firany żakardowe z naszego sklepu Kasandra to najlepszy wybór. Dzięki nawiązaniom do tradycyjnych sposobów produkcji tego typu materiałów mają Państwo pewność, że Rado który jest sprowadzony do domu klienta jest produktem sprawdzonym. Ponadto gwarancja udzielana przez naszą firmę pozwala na bezpieczne użytkowanie firan zgodnie z ich przeznaczeniem.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Aktualności

Dlaczego wybrać Kasandrę?
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl