wyszukiwanie zaawansowane
» » Firanki na metry do kuchni

Kategorie

Kontakt

  • FHU Kasandra
    NIP: 8672076870
  • E-mail:info@kasandra-firanki.pl
  • Telefon731028595
  • Godziny działania sklepuSklep czynny 24 godziny na dobę. Zamówienia telefoniczne: Pon.–piąt. od 8.30 do 17.30
  • Aktualnie klientów na stronie: 1

Firanki na metry do kuchni

Firanki na metry do kuchni  to kolejna propozycja dla osób które lubią niestandardowe rozwiązania. Firanki z tej kategorii pozwolą z aranżować okna o nietypowych rozmiarach. Zazwyczaj na rynku europejskim i polskim możemy dostać gotowe firany, które są przystosowane do najbardziej typowych rozmiarów okien. Niekiedy przy niestandardowych wymiarach okiennych trzeba natrudzić się by znaleźć odpowiednią firanę w odpowiednim rozmiarze. Dlatego nasz sklep Kasandra udostępnił w tej kategorii możliwość zakupu firany na metry. Sprawdzą się one przede w takim pomieszczeniu jak kuchnia.
 

Firanki zazdrostki w kuchni - jakie wybrać?


Firanki w kuchni to wciąż kontrowersyjny temat dla wielu z nas. Jednak nie da się zaprzeczyć, że jest to produkt który nadaje naszemu pomieszczeniu charakteru. Dodatkowo warto wspomnieć o takich zalecie jak prywatność. W końcu kuchnia to miejsce w którym spędzamy bardzo dużo czasu.
Do kuchni najlepiej sprawdzą się firany typu zazdrostki lub te średniej długości. i takie też firany prezentujemy W tej kategorii, w naszym sklepie Kasandra.
Zazdrostki to firanka dwuczęściowa. Jedną część umieszcza się na jednej trzeciej wysokości okna, zaś drugą standardowo na karniszu. Oczywiście to już od nas zależy czy zdecydujemy się na kupno standardowych czy jednak wybierzemy firanki na metry do kuchni . Jak już wcześniej wspomniano - produkt ten umożliwia zaaranżowanie okien o nietypowych wymiarach. Dzięki temu będzie można nie tylko uzyskać ładny efekt falowania firanki, ale też materiał nie będzie napięty w nieodpowiednich miejscach.
 

Firanki średniej długości - jakie są najlepsze?


Kolejnym pomysłem na zaaranżowanie okna jest Wieszanie firanek pośredniej długości. Dzięki temu podczas przebywania w kuchni i przygotowywania posiłku nie trzeba będzie się martwić o zabrudzenia lub uszkodzenia materiału gorącym powietrzem. Jaka długość jest odpowiednia wtedy kiedy pożądane są otwarte przestrzenie przy blatach kuchennych czy koło parapetów. Otwarta przestrzeń w kuchni jest niezwykle ważna, gdyż nie krępuje naszych ruchów podczas naszych codziennych obowiązków
Firanki pośredniej długości to produkt dla osób, które lubią doświetlone pomieszczenia. Urządzenie w ten sposób w kuchni pozwala na wpuszczenie większej ilości światła. Dobrze doświetlona kuchnia to połowa sukcesu w podjętych działaniach! Dzięki firankom na metry będzie można idealnie dopasować ilość materiału do okna. Ponadto taka opcja pozwala klientom nie ograniczać się w ilości kupowanego materiału. Nadmiar materiału można zawsze wykorzystać do ozdobienia innych pomieszczeń, które wymagają firanek.
 

Bezpieczeństwo w kuchni to podstawa!


Firanki na metry w tej kategorii to bogata oferta nie tylko dla osób które lubią prywatność. To również oferta dla tych którzy cenią bezpieczeństwo i jakość produktów. Firanki w sklepie Kasandra posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, które są wymagane na rynku europejskim i polskim. Dzięki takim dokumentom klienci zaopatrują się w produkt bezpieczny i dopuszczone do obrotu na terytorium Unii Europejskiej.
firanki na metry do kuchni  to również większa swoboda działania. Nie tylko pod kątem ilości produktu, który klient zamierza nabyć, ale również pewność, iż do pomieszczenia wprowadzony został produkt najwyższej jakości. Ponadto produkt ten sprawdzi się nie tylko u osób prywatnych, ale również w takich obiektach jak hotele, schroniska czy miejsca restauracyjne.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Aktualności

Dlaczego wybrać Kasandrę?
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl